رنگ آمیزی مناسب در طراحی سایت – درس شماره سه

فقط یک رنگ را برای های لایت انتخاب کنید

 
 
بیشترین زمانی که ممکن است شما در طراحی رنگی وب سایت اشتباه کنید زمانی است که رنگ ها متفاوتی برای انتخاب وجود دارند. به عنوان ترفند بهتر است که شما فقط از یک رنگ استفاده کنید. پس رنگ مورد نظر را به صورت یک تکه مانند شکل زیر بر روی بخش خاکستری سایت اضافه کنید تا نتیجه را ببینید. این همان رنگی است که شما می خواهید برای برجسته کردن و یا همان هی لایت کردن لینک ها، دکمه ها و ... استفاده کنید.
بهتر است از صفحه ای که طراحی کرده اید. یک عکس بگیرید و آن را درون فتوشاپ باز کنید. بعد یک تکه را بر روی عکس ایجاد کنید و سعی کنید رنگ آنرا تغییر دهید تا هایلایت شما بوجود آید و با این کار شما رنگی را که بهتر به نظر میرسد را می توانید انتخاب کنید. 
برای این کار مانند شکل زیر Color Picker را باز کنید.
 


اسلایدر بار را بالا و پایین کنید تا ببیند کدام رنگ برای طراحی شما بهتر به نظر می رسد. در این لحظه شما با سه رنگ اساسی سرو کار دارید یعنی رنگ پس زمینه، رنگ متن و رنگ هالیایت. البته شما در آینده می توانید و همچنین از بیش از یک رنگ هایلایت در طراحی سایت خود استفاده کنید. 

ارسال شده در 4 سال پیش      بازدیدها: 4277      بازگشتارسال نظر

نام شما:*
ایمیل شما:
متن نظر:*
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید:*