رنگ آمیزی مناسب در طراحی سایت – درس شماره چهار

در استفاده از رنگ آبی شک دارید؟

اگر شما در انتخاب رنگی برای های لایت شک دارید؛ پس از رنگ آبی استفاده کنید. به طور جدی رنگ آبی، رنگی است که برای استفاده در بیشتر انواع وب سایت ها مناسب است. رنگ هایی مانند بنفش و زرد می توانند بسیار لذت بخش باشند. اما می توانند به نوبه خود شعله ور شوند در صورتی که در جای مناسبی استفاده نشوند.
از سوی دیگر رنگ آبی می تواند به عنوان های لایت در هر جایی استفاده شود و با استفاده از رنگ آبی شما زیاد اشتباه نکرده اید. اگر شما در مرحله آموزش شک دارید و یا در پروژه های خود نمی دانید از چه رنگی استفاده کنید می توانید رنگ آبی را انتخاب کنید. 
رنگ آبی که شما انتخاب می کند می تواند از آبی دریایی (Hue 250) باشد تا رنگ آبی (Hue 190) درست مانند شکل زیر:
 
 


به طور مثال Hue که ما انتخاب کردیم مقدار 205 را دارد. هنگامی که شما رنگ آبی مورد نظر خود را انتخاب کردید به سراغ پروژه طراحی سایت خود بروید و این رنگ را هر جایی که احساس می کنید نیاز دارد اضافه کنید. 
در صورتی که شما دکمه ها را به رنگ های لایت آبی در آورده اید و یا هر جایی که درون آن متن وجود دارد بهتر است که رنگ متون را تغییر دهید. من در این طراحی سایت رنگ متون بر روی های لایت آبی را به سفید تغییر داده ام. 
 

استفاده از رنگ های لایت آبی در طراحی سایت


 ارسال شده در 4 سال پیش      بازدیدها: 8023      بازگشتارسال نظر

نام شما:*
ایمیل شما:
متن نظر:*
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید:*